Afyoncu Hukuk Bürosu

Hakkımızda

Kurulduğu yıldan bu güne hukuk alanında hizmet veren Afyoncu Hukuk Bürosu en iyi olmayı hedeflemektedir. İlk günden bu güne Alanya Avukat ihtiyacı doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Hem bölgesel hem de yerel bakımdan oluşan hukuki işlemlerde müvekkillerine fayda sağlamayı gözeterek etkin bir hukuk politikası uygulamaktadır. Alanya Avukat hizmetleri bağlamında hukuki anlamda danışmanlık ve destek sağlamak için çalışmalar yürütmektedir.

Misyonumuz

Üstlendiğimiz davalarda müvekkilin çıkarları odağında edindiğimiz bilgi ve becerileri seferber ederek görevimizi en iyi şekilde yerine getirmektir. Hukuk alanında geliştirilen yöntem ve yeni teknolojileri edinmek, etkin bir şekilde kullanımını sağlamak diğer görevlerimiz arasında yer almaktadır. Hukuksal anlamda müvekkil ile alakalı konularda tavsiyelerde bulunmayı ve müvekkilin hukuksal işlemlerde en iyi şekilde temsil edilmesini hedeflemekteyiz. Hukukun üstünlüğü ve insan haklarının korunmasında etkin bir rol üstlenerek bağımsız hukuku uygulayabilecek bir dünya için var gücümüzle çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Verimli takım arkadaşlarımızla yürüttüğümüz görevler sonucunda gözlerde umut ışı olmak, Adaletin ve adil düzenin korunmasına yardımcı olmak, Hukuk biliminin gelişmesine katkı sunmaktır. Her uygulama alanında müvekkilimizin gereksinimlerine göre hazırlanmış güvenilir hukuki hizmetler sunmaktır.

Hukuki desteğimizin ardında on beş yıllık birikimin sağladığı özgüven bulunmaktadır. Bu güne kadar başarıyla sonlanan yüzlerce davanın getirdiği tecrübe ile yerinde ve etkili bir hizmet sunmaktayız. Alanya Avukat ihtiyacınız olan gerekli tüm bilgi ve ayrıntılı raporlarıyla size gerekli desteği sunmaktadır.

AVUKATLAR

Av.Feyza (DEMİREL) AFYONCU

Eğitim

Afyoncu Hukuk Bürosu’nun kurucusu Avukat Feyza AFYONCU, 2006 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. ETC Base Yazılım Yasal Takip Sistemi (YTS) Eğitim Sertifikasına sahiptir.

E-Posta

feyza@afyoncu.av.tr

Av. Belgüzar Beyza (AFYONCU) KOÇAK

Eğitim

B. Beyza KOÇAK 2013 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesi 2.Hekim-Hukuk Platformu, Ankara Üniversitesi Bilişim Hukuku Sertifika Programı sertifikalarına sahiptir.

E-Posta

beyza@afyoncu.av.tr